Turite kuponą? Rezervuokite laiką Jūsų pramogai! REZERVUOTI

Dėl „Gera Dovana“ ir „Laisvalaikio Dovanos“ įsigytų kuponų SPAUSTI ČIA

0 items 0

Apie šaudyklą

Sveiki atvykę į „Ginklų klubas“ šaudyklą!

Šaudyklos istorija prasidėjo prieš 26 metus, kai šaudymo ekspertai nusprendė sukurti įstaigą, kuri ne tik patenkintų patyrusių šaulių poreikius, bet ir ugdytų bendruomeniškumo jausmą bei skatintų atsakingą šaunamojo ginklo naudojimą.

Kadangi vis daugiau žmonių pradėjo ieškoti saugios ir kontroliuojamos aplinkos, kur galėtų praktikuoti savo įgūdžius, mes nusprendėme praplėsti paslaugų asortimentą sukurdami tikrų tikriausią šaudymo klubą. Taip 2016 metais gimė „Ginklų klubas“.

Kuo mes tikime?

„Ginklų klubas“ šaudykloje tikime, kad taiklumas, praktika ir aistra susilieja ir sukuria tikrai nepaprastą šaudymo patirtį. Mūsų moderni šaudykla, esanti patogioje miesto lokacijoje, suteikia neprilygstamą galimybę tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems šaudytojams tobulinti savo šaudymo meistriškumą saugioje ir jaukioje aplinkoje.

Svarbu paminėti, kad žmonėms naudinga lankytis šaudykloje, nes tai susiję su šalies saugumu. Mes esame patriotai ir tikime, kad visada reikia būti pasiruošusiems ginti šalį, jeigu kas nors užsimanytų užimti Lietuvos teritoriją.

Turėdama turtingą istoriją, „Ginklų klubas“ šaudykla užsitarnavo savo reputaciją kaip pagrindinė šaunamųjų ginklų entuziastų ir profesionalų vieta. Mūsų atsidavusi patyrusių instruktorių komanda aistringai teikia aukščiausio lygio mokymus ir jaudinančią šaudymo patirtį.

Apsilankykite „Ginklų klubas“ šaudykloje šiandien!

„Ginklų Klubo“ sėkmė liudija, kad aistrą sportiniam šaudymui galima derinti su įsipareigojimu bendruomenei ir atsakingu šaunamojo ginklo naudojimu. Nepailstamai atsiduodami savo vizijai, „Ginklų klubo“ įkūrėjai sukūrė šaudyklą, kuri ir toliau daro teigiamą įtaką šaudymo bendruomenei Kauno mieste ir už jo ribų.

Nesvarbu, ar ieškote vietos treniruotėms, patobulinti savo šaudymo įgūdžius ar tiesiog pasimėgauti geru laiku su kolegomis šaudymo entuziastais, laukiame jūsų „Ginklų klubas“ šaudykloje. Peržiūrėkite mūsų svetainės informacines skiltis ir sužinokite daugiau apie mūsų patalpas, mokymo programas ir būsimus renginius. Tikimės, kad patirsite nepamirštamų šaudymo įspūdžių saugioje ir palaikančioje mūsų šaudyklos aplinkoje!

Skaitykite daugiau:

Šaudykloje rengiami mokymai

Šaudyklos kainoraštis

Šaudyklos dovanų kuponai

Pastaruoju metu šaudykla „Ginklų klubas“ sustiprino teikiamų paslaugų arsenalą“. Tai tapo įvairaus lygio šaudymo entuziastų vieta, pritraukianti lankytojų iš Kauno ir už jo ribų. Juk tai saugi ir palanki aplinka, kurioje žmonės gali tobulinti savo šaudymo įgūdžius ir užmegzti ilgalaikius ryšius su kitais šaudymo mėgėjais arba profesionalais.