Paslaugų kainoraštis

Šaudyklos kainos

„Ginklų klubas“ yra moderni šaudykla Kaune. Kiekvienas čia apsilankęs gali pasijusti lyg veiksmo filmo herojus, vykdantis misijas ir lavinantis savo šaudymo technikas. Smagiausia dalis, kad čia jus apmokys karo veiksmuose dalyvavęs instruktorius, tad nuotykių tikrai nepritrūks.

„Ginklų klubas“ šaudykla Kaune siūlo penkių žvaigždučių šaudymo patirtį su naujausia įranga švarioje ir jaukioje aplinkoje. Šaudyklos teritorijoje rasite 6 takelius, kuriuose saugiai galėsite naudotis mūsų įranga.

Mes ne tik siūlome užsiėmimus, leisiančius naudingai praleisti laiką, bet ir patrauklias kainas. Juk „Ginklų klubas“ šaudyklos kainos yra konkurencingesnės už bet kurios kitos, mažesnės šaudyklos mieste! Mūsų šaudyklos kainos pateiktos žemiau.

Kainoraštis

TAKELIO NUOMA ŠAUDANT NUOSAVU GINKLU KAUNE:

  • Darbo dienomis – 20€ (Ginklų klubo nariams – 10€)
  • Savaitgaliais – 20€ (Kaina taikoma ir Ginklų klubo nariams)

ŠAUDYMAS SU ŠAUDYKLOS GINKLAIS:

  • 1 asmeniui 20€ (takelio ir ginklų nuoma)

 

Šūvių kaina:

  • Šūvis iš pistoleto – 0,9€ (Glock 17 Gen5; Glock 17 Gen3; HK USP compact; XDs; XDm; Walter P99; CZ P10C)
  • Šūvis iš pusiau automatinio šturmo ginklo – 1,8€ (HKMR223; AR15; Saiga; AK-47; MP40)
  • Šūvis iš istorinio karabino Mosin-Nagant – 3€
  • Šūvis iš pusiau automatinio pistoleto-kulkosvaidžio PPSH – 0,9€
  • Šūvis iš sportinio pistoleto CZ75 Champion – 1,2€

„Ginklų klubas“ šaudykla siūlo sudalyvauti šaudymo pagal Izraelio taktiką mokymuose, kuriuos veda buvęs Izraelio spec. pajėgų karininkas Andrey Zolotin. Individualios treniruotės kaina – 75€, o treniruotės grupėje – 50€/asm. (max 6 žmonės). Daugiau informacijos apie mokymus rasite mūsų svetainės skiltyje „Mokymai“.

Kitas variantas, galite įsigyti dovanų kuponą. Dovanų kuponų asortimente yra įvairių užsiėmimų, skirtų tiek pradedantiems, tiek patyrusiems šauliams. Šaudyklos dovanų kuponų kainos irgi leidžia pasirinkti jums tinkamiausią variantą, nes prasideda vos nuo 25€, brangiausi kuponai kainuoja 300€. Visus „Ginklų klubas“ šaudyklos kuponus rasite čia: dovanų kuponai.