Šiame straipsnyje sužinosite, kiek žmonės moka už šaudymą įvairiose šalyse: JAV, Estijoje, Latvijoje, Anglijoje ir Lietuvoje.

Taip pat mes išnagrinėsime klausimą, kodėl vienose šaudyklose šaudymo užsiėmimai kainuoja mažiau, o kitose daugiau. Gal yra paslėptų staigmenėlių?

Tikime, kad šios žinios padės jums sutaupyti arba patirti daugiau už taiklią kainą.

Šaudymo paslaugų kainos įvairiose šalyse

Šaudyklų kainos JAV: 

Paprastai JAV šaudyklose kaina svyruoja nuo 20 iki 30 Eur per valandą. Į komplektą neįeina jokie ginklai (mokate už tai, iš ko šaudote ir kiek iššaudote). Taip pat turėkite omenyje, kad papildomai reikės sumokėti už pasirinktą ginklą. Ginklų nuomos kaina prasideda nuo 15 Eur už valandą. Tačiau jūs nusprendžiate dėl ginklo tipo ir šūvių skaičiaus. 

Reikia nepamiršti ir klausos bei regos apsaugos priemonių, už kurias JAV šaudyklose dažniausiai jums irgi reikės sumokėti papildomai. Tad apibendrinus šaudymo užsiėmimai JAV valstijose nėra pigus malonumas.

Jeigu norite paprastesnio būdo apskaičiuoti apsilankymo šaudykloje kainą, tiesiog peržiūrėkite norimos šaudyklos kainininką internete ir apskaičiuokite mokesčius už palaugas, atitinkančias jūsų poreikius. Šiame straipsnyje pateikiame kainos vidurkį, apskaičiuotą pagal skirtingų JAV šaudyklų kainas.

Šaudyklų kainos Anglijoje:

Svarstote, kiek kainuoja apsilankymas šaudykloje Anglijoje? Kaip jau minėjome, bendra apsilankymo kaina priklauso nuo jūsų individualių poreikių, tačiau reikia nepamiršti ir šaudančių žmonių skaičiaus. Be to, šaudyklų kainos Anglijoje gali skirtis priklausomai nuo konkrečios vietos ir siūlomos šaudymo veiklos rūšies. Bendrai, išlaidos, susijusios su šaudymu Anglijos šaudyklose, apima šaunamųjų ginklų, šaudmenų nuomą, pačios šaudyklos mokesčius ir instruktoriaus paslaugas.

Įprastos ginklų nuomos kainos svyruoja nuo maždaug 20 iki 60 Eur per valandą, o šaudmenų kaina priklauso nuo naudojamo šaudmenų tipo ir kalibro, pradedant nuo kelių svarų už pakuotę. Mokesčiai už šaudyklą gali skirtis priklausomai nuo šaudyklos tipo ir laiko, tačiau paprastai svyruoja nuo 10–20 Eur per valandą. 

Jei naudositės instruktoriaus paslaugomis, už jo laiką ir įgūdžius gali būti imamas papildomas mokestis, paprastai 30–50 Eur per valandą. Tačiau svarbu atsiminti, kad kainos gali skirtis priklausomai nuo vietos ir kainų diapazono, todėl visada naudinga pasidomėti ir sužinoti konkrečioje vietovėje, kurioje planuojate šaudyti, tikslią tokio užsiėmimo kainą ir sąlygas.

Šaudyklų kainos Latvijoje:

Latvijos šaudyklos siūlo įvairius kainų variantus, priklausančius nuo daugelio veiksnių. Ginklo nuoma dažnai sudaro pagrindinę išlaidų dalį. Šaunamųjų ginklų nuomos kainos Latvijoje paprastai prasideda nuo maždaug 10 Eur per valandą, tačiau gali skirtis priklausomai nuo šaunamojo ginklo tipo, o taip pat nuo ginklo sudėtingumo ir retumo.

Be to, šaudymo šaudyklose kainai Latvijoje įtakos turi ir šaudmenų kaina. Šaudmenų pakuotės kainos gali skirtis priklausomai nuo ginklo, kulkos tipo ir kiekio, tad gali kainuoti nuo maždaug 1 iki 5 Eur už vienetą. Šaudyklų paketuose dažniausiai siūlomi įvairūs ginklų ir šaudmenų deriniai rinkiniais, tad tai gali būti naudinga tiems, kurie planuoja ilgesnes šaudymo sesijas.

Naudojimosi šaudyklomis Latvijoje kainos dažniausiai svyruoja nuo 10–20 Eur už valandą, tačiau gali skirtis priklausomai nuo vietos, standartų ir turimų patalpų. Kai kuriose šaudyklose taikomi mokesčiai už papildomas paslaugas, tokias kaip klausos apsaugos priemonių ar apsauginių akinių nuoma. Instruktoriaus samdymas gali dar padidinti šaudymo išlaidas, paprastai nuo 30 iki 50 Eur per valandą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad šaudymo kainos Latvijos šaudyklose priklauso nuo ginklų nuomos, šaudmenų kainų, šaudyklų mokesčių ir pasirenkamų instruktoriaus paslaugų. Dėl tikslios informacijos apie kainas ir sąlygas visada verta pasikonsultuoti su konkrečia šaudykla Latvijoje, kurią ketinate aplankyti.

Šaudyklų kainos Estijoje:

Estijos šaudyklos siūlo įvairias galimybes šaudymo entuziastams. Čia šaunamųjų ginklų nuomos kainos prasideda maždaug nuo 10 Eur už valandą.

Kitas veiksnys, turintis įtakos šaudymo kainai, yra šaudmenų kaina. Šovinių pakuočių kainos Estijos šaudyklose skiriasi priklausomai nuo tipo, kalibro ir kiekio. Paprastai jų galima įsigyti įvairiais kainų intervalais, pradedant nuo kelių eurų.

Išlaidoms įtakos turi ir šaudyklos mokesčiai. Estijos šaudyklų naudojimo kainos priklauso nuo vietos, standartų ir turimų patalpų. Paprastai jos kainuoja nuo 10 iki 20 Eur per valandą.

Šaudyklų kainos Lenkijoje:

Lenkijos šaudyklose šaudymo kainos kaip ir kitose šalyse skiriasi ir priklauso nuo konkrečios šaudyklos bei siūlomų paslaugų.

Į šaudyklos kainoraštį greičiausiai bus įtraukta: šaudymo pozicijos nuoma – nuo 5 iki 9 Eur už valandą, priklausomai nuo šaudymo nuotolio; šaudymo ašies nuoma – nuo ​9 iki 55 Eur per valandą, priklausomai nuo šaudymo ašies dydžio, instruktoriaus kaina – nuo 11 iki 17 Eur už valandą.

Dėl detalesnės informacijos apie teikiamų paslaugų kainas ir sąlygas svarbu kreiptis į pasirinktą šaudyklą Lenkijoje.

Šaudyklų kainos Lietuvoje: „Ginklų klubas“

Prieš nurodydami kainas, patikslinsime iš ko jos sudaromos. Sužinosite, kodėl vienose šaudyklose yra viena, o kitose kita kaina. Vieni rašo kuo mažesnes kainas, kad vėliau galėtų paimti daugiau pinigų už papildomas paslaugas, pvz., ausinių nuomą ir pan. Tačiau mes neprašome papildomų pinigų kaip tai daro dauguma pasaulio šaudyklų.

Ginklų klubas

Pavyzdžiui, yra daugybė šaudyklų, kurios pateikia kainas už visas papildomas paslaugas atskirai ir klientai nemato pilnos kainos. Prašoma mokėti už didelius popierinius taikinius (23 x 35 dydžio), šovinius, nuotraukas, akių ir ausų apsaugos priemones. O šių papildomų paslaugų kainos gali svyruoti tarp 5 ir 10 Eur už vienetą.

Tačiau mūsų šaudykloje „Ginklų klubas“ klientams pateikiame kuo skaidresnę kainą ir nurodome visas paslaugas, kas į tą kainą yra įskaičiuota (mūsų kainoraštį rasite čia: https://ginkluklubas.lt/paslaugu-kainorastis/). Į bendrą apsilankymo „Ginklų klube“ kainą įeina:

1. Klausos apsaugos priemonės, t.y. ausinės.

2. Adrenalinas. 

Kitose šaudyklose gaunate šautuvą ir šovinius. Pašaudę išeinate su šiek tiek adrenalino. Tačiau taip ir nepajutę vyriškos įtampos, kuria mėgaujasi tie, kurie ateina pas mus. Mūsų instruktorius parodys jums pratimus pagal Izraelio šaudymo taktiką (užsiėmimus veda buvęs Izraelio spec. pajėgų karininkas Andrey Zolotin!).

3. Pratimai / mini mokymai.

Nuostabu, kai atėję pašaudyti, jūs gaunate ne tik ginklą, bet ir instruktorių, kuris parodo kokiom pozom ir taktikom galite šaudyti. Atvykę pas mus galite išmokti daug ko naujo, nors kaina bus panaši kaip kitose šaudyklose.

4. Šoviniai. 

Gaunate norimą kiekį šovinių, dėl jų kainos galite pasitikslinti čia: https://ginkluklubas.lt/paslaugu-kainorastis/.

5. Profesionalo pagalba.

Pas mus, „Ginklu klube“, jūs gausite patyrusio instruktoriaus dėmesį, tad saugumo ir naujų žinių jums nepritrūks.

Kaip susiplanuoti atvykimą į šaudymo užsiėmimą šaudykloje „Ginklų klubas“? Tiesiog susisiekite su mumis, tai galite padaryti paskambinę telefono numeriu +370 (640) 69 242 arba parašę mums el. paštu info@ginkluklubas.lt.

Dėmesio: straipsnis buvo atnaujintas 2023 metų birželį, todėl gali būti, kad užsienyje esančių šaudyklų kainos pasikeitė. Tačiau jūs galite patikrinti kainas čia:

https://shootersworld.com/indoor-gshooting-range/

https://volusiatopgun.com/gun-range/prices-rentals/

https://agl-airsoft.co.uk/shooting-range

Palikite komentarą