Kokybiškai praleistas laikas šaudykloje yra turiningas laisvalaikio praleidimo būdas.

Šaudyklose lankosi įvairūs asmenys, turintys skirtingų norų.

Vieni ateina nuleisti garo po šūdinos darbo dienos, o kiti nori pasimėgauti laisvalaikiu, nes šaudymas yra nepakartojama pramoga. Net yra tokių, kurie praleidžia šaudykloje Valentino dieną.

Taip pat yra žmonių, kurie mėgsta išbandyti skirtingas šaudyklas.

Mes irgi mėgstame išbandyti naujas vietas, todėl aplankėme geriausias šaudyklas pasaulyje. Apie jas ir papasakosime!

Geriausios šaudyklos pasaulyje: šaudyklų sąrašas

„Ben Avery“ šaudykla JAV

Ši šaudykla buvo įkurta 1957 metais. Seniau ji buvo vadinama „Juodojo kanjono“ šaudykla (angl. Black Canyon Shooting Range). Tai viena šauniausių šaudyklų Amerikoje. „Ben Avery“ užima 1650 akrų plotą Arizonoje, todėl tai yra didžiausia veikianti šaudymo įstaiga visose Jungtinėse Valstijose. 

Be 67 uždarų ir specializuotų vidaus šaudyklų, taip pat teritorijoje yra penkios lauko šaudyklos. Tad jeigu planuojate vykti atostogų į šiaurinę Finikso miesto dalį, Arizonoje, nepamirškite apsilankyti šioje ypatingoje vietoje ir turiningai praleisti laisvalaikį. 

Stovyklavietę galite įsirengti ir vietoje. Daugelis objekto apžvalgininkų giria ir mažas šaudyklos kainas. O ką jau kalbėti apie „Nacionalinės praktinio šaudymo asociacijos“ penkių žvaigždučių įvertinimą. Tai reiškia, kad „Ben Avery“ šaudykla ne tik teikia kokybišką poilsio patirtį, bet ir pelnytai yra priskirta prie „5 geriausios šaudyklos pasaulyje“ sąrašo.

„DSTeam“ šaudykla Lenkijoje

Jeigu ieškote vienos iš geriausių šaudyklų arčiau Lietuvos, „DSTeam“ šaudykla Gdanske, Lenkijoje, yra puikus pasirinkimas. „DSTeam“ šaudykla vertinama už aukštą paslaugų kokybę, profesionalų aptarnavimą ir saugumą. Joje yra modernūs ir puikiai įrengti šaudymo takai, taip pat platus ginklų pasirinkimas. Be to, čia organizuojami įvairaus pobūdžio mokymai ir šaudymo kursai pradedantiesiems ir pažengusiems. Apsilankymas „DSTeam“ šaudykloje – puiki galimybė tobulinti savo šaudymo įgūdžius ir sužinoti daugiau informacijos apie modernią šaudymo įrangą.

„El Hachazo“ šaudykla Ispanijoje

Nors „El Hachazo“ nėra standartinė šaudykla, ši vieta pagal kriterijus atitinka šaudykloms taikomus reikalavimus ir yra pateikiama „Tripadvisor“ sąrašuose, kaip labiausiai lankoma šaudykla Ispanijoje. 

Yra įvairių priežasčių, kodėl verta apsilankyti „El Hachazo“ šaudykloje, pavyzdžiui, čia galite:

– praktikuoti arba tobulinti savo įgūdžius,
– išbandyti įvairių tipų ginklus ir sužinoti apie jų galimybes,
– dalyvauti kirvių mėtymo varžybose ar renginiuose,
– smagiai praleisti laiką su draugais arba šeima,
– gauti medžioklės pažymėjimą arba išlaikyti medžioklės saugos kursą.

Svarbu pažymėti, kad šaudykla yra kontroliuojama ir saugi aplinka. Tačiau visada būtina laikytis visų šaudyklos taisyklių ir saugos nurodymų.

„El Hachazo“ buvo pirmoji Ispanijoje atidaryta vieta, kur praktikuojamas kirvių mėtymas. Čia išmoksite saugos standartų ir mėtymo 10 skirtingų tipų kirviais meno. Nuo 2018 metų šioje vietoje apsilankė daugiau nei 17 tūkst. lankytojų ir neįvyko nei viena nelaimė.

„Wissous“ šaudykla Prancūzijoje

„Wissous“ (pranc. Le Cercle de Tir de Wissous) yra šaudykla, esanti Wissous mieste, Prancūzijoje. Modernią šaudyklą sudaro poilsio erdvė, vadinama „klubo namais“, registratūra ir 18 šaudymui skirtų zonų. 

Šaudyklos nariai turi galimybę išsinuomoti skirtingų rūšių šaunamuosius ginklus, tokius kaip pistoletai, revolveriai ir šautuvai, kad galėtų praktikuoti sportinį šaudymą. O poilsio erdvėje lankytojai gali pasimėgauti draugiška vieta pasidalinti ir aptarti savo bendrą aistrą – sportinį šaudymą.

Taip pat svarbu pastebėti, kad prieš apsilankydami šaudykloje turėtumėte susipažinti su Prancūzijoje taikoma šaunamųjų ginklų sauga ir su šaunamaisiais ginklais susijusiais šalies įstatymais.

Ginklų klubas“ šaudykla Kaune, Lietuvoje

Mažai kas tikėjosi, kad straipsnyje apie geriausias šaudyklas paminėsime savo šaudyklą. Bet mes turime teisę tai daryti, juk „Ginklų klubas“ šaudyklos darbuotojai aistringai myli savo darbą ir mato jame prasmę. Todėl čia noriai atvyksta ne tik Kauno miesto ir jo apylinkių gyventojai, bet ir daugybė turistų iš Lietuvos bei užsienio.

Kai atvyksite į „Ginklų klubas“ šaudyklą Kaune, Jus pasitiks šaudyklos personalas, kurį sudaro tikri šaudymo entuziastai – instruktoriai, kurie profesionaliame lygmenyje išmano taktinio šaudymo metodikas.

Keli faktai apie šaudyklą „Ginklų klubas“:

– šaudykla turi ypatingas taktinio ir pramoginio šaudymo programas paprastiems žmonėms (čia organizuojamos šeimos šventės, taip pat mergvakariai ir bernvakariai),
– šaudykloje vykdomi mokymai privatiems asmenims ir įmonėms, vedami įgūdžių tobulinimo kursai apsaugos ir kitų institucijų darbuotojams,
– „Ginklų klubas“ šaudykla yra Jungtinių Valstijų praktinio šaudymo asociacijoje (USPSA) narė.

Šaudyklos personalas taip pat užtikrina, kad šaudykloje visada būtų saugu. Kiekvienas lankytojas jausis čia suprastas, net jei niekada anksčiau nelaikė rankose tikro ginklo. Be to, vietoje Jūsų laukia ne tik 6 takeliai, kuriuose galėsite naudotis mūsų įranga, taip pat čia yra būtinos klausos apsaugos priemonės bei apsauginiai akiniai.

Šaudykla – puiki vieta ne tik susipažinti, bet ir smagiai praleisti laiką. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Ginklų klubas“ šaudyklos Kaune teikiamus pasiūlymus, skaitykite daugiau čia: ginkluklubas.lt/saudykla.